Що робити якщо настав страховий випадок

 • Одразу телефонуйте нам 0 800 333 100. Ми підкажемо подальші кроки та послідовність дій залежно від вашого конкретного випадку: у разі якщо ви потрапили в ДТП, авто вкрали, хтось пошкодив його, є подряпина або вм’ятина, впало дерево, провалився асфальт та ін.

 • Крок 1

  Ви викличете спеціальну службу. Є потерпілі — швидку та поліцію. ДТП — поліцію. Пожежа — пожежну та поліцію. Природне явище: впало дерево, провалився асфальт, повінь — Державну службу надзвичайних ситуацій (ДСНС). Зробите це одразу, не пізніше ніж за годину від аварії.

 • Крок 2

  Зафіксуєте обставини страхового випадку:
  - сфотографуєте місце події з різних ракурсів,
  - потурбуєтесь про збереження предметів на місці аварії: наприклад, навіть якщо авто заважає руху або якщо бампер відлетів на 10 м, залишите їх на місцях;
  - дізнаєтесь дані інших учасників події, якщо вони будуть.
  Це допоможе зібрати більше даних для встановлення причин аварії. Працівники поліції або іншої служби зафіксують обставини події в протоколі.

 • Крок 3

  Отримаєте протокол від відповідних служб Спеціаліст складе документ з описом події. Прочитаєте та переконаєтеся, що він відповідає дійсності. Якщо це не так, внесете зауваження. Збережете документ, бо без нього ви не зможете отримати страхову виплату.

 • Крок 4

  Отримаєте виплату від страхової Співробітник Friendly Finance розповість, як зареєструвати подію у страховій, чи потрібно їхати до офісу, чи знадобиться вам аварійний комісар та скільки часу знадобиться на отримання виплати.

 • Коли з вашим авто сталась маленька неприємність чи велика халепа, які описані в договорі КАСКО, — це називають страховим випадком.

 • Викрадення авто

  Кожна страхова опція діє разом з базовою та включає покриття викрадення авто. Ви отримаєте у компенсацію страхову суму за вирахуванням відсотку франшизи. Ви захищені від обставин, на які ніяк не можете вплинути.

 • Протиправні дії третіх осіб

  Опція “Ой, нема” та “Все, приїхали” компенсує вартість пошкодження від дій зловмисників, якщо вони складатимуть понад 65 % авто. Опція “Упс, подряпина” компенсує будь-який відсоток пошкоджень.

 • Повне знищення або дуже сильне пошкодження

  Якщо ви потрапили в ДТП або ваше авто пошкодили більш ніж на 65 %, ви отримаєте страхову виплату з опціями “Ой, нема” (якщо це сталось, коли машина була нерухома) та “Все, приїхали” (якщо подія відбулась, коли ви були за кермом).

 • Викрадення чи пошкодження коліс

  На жаль, згідно зі світовою практикою, страхова компанія не покриває збитків, пов’язаних із пошкодженням чи викраденням коліс.

 • Невеликі подряпини та вм’ятини

  Обираючи опцію “Упс, подряпина”, ви знімаєте головний біль із приводу будь-яких пошкоджень авто, навіть якщо вони відносно невеликі.

 • Стихійні явища: повінь, землетрус, падіння дерева, зсув ґрунту, обвалення асфальту, буря, шторм, ураган

  Опція “Ой, нема” та “Все, приїхали” компенсує вартість пошкодження від цих явищ, якщо вони складатимуть понад 65 % від вартості авто.

  Опція “Упс, подряпина” компенсує будь-який відсоток пошкоджень.
  Обирайте потрібну опцію в особистому кабінеті та будьте спокійні за своє авто.

 • Пожежа та вибух

  Опція “Ой, нема” та “Все, приїхали” компенсує вартість пошкодження від пожежі, вибуху, самозаймання, якщо вони складатимуть більш як 65 % від вартості авто.

  Опція “Упс, подряпина” компенсує будь-який відсоток пошкоджень від пожежі, вибуху та самозаймання.